Development Texom

Osiedle Białe Wzgórze

Inwestycja  „Osiedle Białe Wzgórze” obejmuje  budowę osiedla domów w zabudowie szeregowej dwulokalowej oraz domów jednorodzinnych wolnostojących.  Inwestycja zlokalizowana jest w malowniczym miejscu pośród starych drzew i krzewów które w większości zostaną pozostawione tworząc enklawę leśną.

Teren zabudowy to ponad 2,8 ha wraz z drogami, ścieżkami, infrastrukturą techniczną i miejscami wypoczynku.  Inwestycja została zaprojektowana jako jedna całość podzielana do realizacji 2 etapy

ETAP I

W pierwszym etapie inwestycji do planujemy wykonanie 28 budynków mieszkalnych dwulokalowych czyli 56 lokali mieszkalnych wraz z garażem i miejscami postojowymi przed budynkami. Przepiękne położenie, nasłonecznienie terenu, zapierające dech w piersiach widoki oraz podwyższony standard budynków zaprojektowanych we współczesnym charakterze powodują, że osiedle będzie stanowić unikalną w okolicy ofertę lokali i domów na sprzedaż zarówno dla mieszkańców Rzeszowa jak i inwestorów zewnętrznych.

ETAP II

Kontynuacją zabudowy będzie budowa 16b budynków mieszkalnych jednorodzinnych tzw. Ville z własna działką i zagospodarowaniem. Projektowane obiekty usytuowano tarasowo, prostopadle do spadku terenu co daje możliwość swobodne funkcjonowanie w obrębie własnej nieruchomości. Rozmieszczenie budynków podyktowane jest potrzebą optymalnego nasłonecznienia pomieszczeń  a lokalizując  budynki kaskadowo i naprzemiennie, uzyskano szerszy widok na otaczający krajobraz
Zaprojektowana komunikacja wewnętrzna stanowi samodzielny układ pozwalający na swobodne poruszanie się wewnątrz osiedla jak i wjazd i wyjazd dwoma odrębnymi wjazdami. Na terenie inwestycji zlokalizowano zewnętrzne miejsca postojowe dla samochodów osobowych, w tym również ze stacjami do ładowania pojazdów elektrycznych.

Lokalizacja:
Rzeszów
ul. Źródlana
Stadium:
Projekt budowlany Etap I
Planowane rozpoczęcie budowy:
2 kw. 2024 r.
Projektant:
ARCHIGROUP
Rezerwacja lokali:
4 kw 2023 r.

Dodaj tu swój tekst nagłówka