Development Texom

Cel który nas wyróżnia

Dużo jest projektów które spełniają podstawowe wymagania mieszkańców, dużo jest projektów które mają sukces w czasach prosperity.

A czy dużo jest projektów które bronią się mimo turbulencji gospodarczych? Mimo wysokiej inflacji? Mimo wysokich stóp procentowych? My jesteśmy partnerem który kreuje nowe miejsca do życia dla ludzi z myślą o ludziach. Partnerem bezpiecznym, pewnym, dającym możliwości pozyskania finansowania i stabilnym przez swoje możliwości budowania własnymi zasobami. U nas każdy projekt ma tyle samo startów co lądowań

Inteligentne życie

Optymalizujemy życie, skupiamy się na tym co robimy dobrze i ten kierunek wskazujemy naszym klientom, Chodzi o to żeby żyć z własnym rytmem w otoczeniu nowoczesnych technologii które maja w tym pomóc.

Ekologiczne budownictwo

Energooszczędne technologie w doborze materiałów budowlanych, odpowiednie kształtowanie budynków wykorzystując energię odnawialną to nasz priorytet w kreowaniu przestrzeni i budynków mieszkalnych.

Z myślą o ludziach

Przy dynamicznie zmieniającym się rynku mieszkaniowym przemianom podlegają oczekiwania klientów na które jesteśmy odpowiedzią.

Atrakcyjne lokalizacje

Podstawą sukcesu są trzy najważniejsze aspekty. Po pierwsze lokalizacja, po drugie lokalizacja i po trzecie lokalizacja.

Nowoczesna technologia

Nowe technologie w budownictwie pozwalają usprawnić przebieg procesu budowlanego i zoptymalizować koszty z nim związane.

Ponadczasowy design

Ponadczasowe aranżacje są odporne na zmieniające się trendy. Ich stylistyka jest prosta, dyskretna i wyrafinowana. Projektowanie ponadczasowych wnętrz jest wysoce funkcjonalne i daleko mu od nijakich i nudnych rozwiązań.

NASZA MISJA

Naszą misją jest kreowanie przestrzeni i polepszanie jakości życia

które umożliwią przyszłym mieszkańcom realizację marzeń o wygodnym życiu w pięknych budynkach i pozwolą na swobodne korzystanie z zalet dobrych lokalizacji, a także nowoczesnych i praktycznych rozwiązań. A wszystko to z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju i dbałością o środowisko. Codziennie stawiamy sobie kolejne wyzwania, aby tworzyć jeszcze lepsze mieszkania i przestrzenie miejskie. Polepszamy jakość życia naszych Klientów, realizując wielofunkcyjne inwestycje mieszkaniowe oraz usługowe w pełni zintegrowane z otoczeniem i z własną infrastrukturą. W trosce o komfort i bezpieczeństwo systematycznie wprowadzamy też nowe rozwiązania.

„Twoi najbardziej niezadowoleni klienci stanowią największe źródło informacji” Niestety, ale z pozytywnych recenzji nie można się wiele nauczyć. Zwróć uwagę na negatywne opinie, tak jak zrobił to Bill Gates. Masz okazję zobaczyć swój produkt z zupełnie nowego punktu widzenia i otrzymać narzędzia, które pozwolą Ci go jeszcze bardziej udoskonalić. Nie lekceważ potęgi płynącej z opinii klientów. Bez nich, Twój sukces finansowy pozostałby tylko niespełnionym marzeniem.
Bill Gates,
współtwórca Microsoft Corporation

NASZE WARTOŚCI

01

Uderzenie

Jesteśmy ekspertami z pasją, tworząc środowiska do życia zwracamy uwagę na najważniejsze aspekty perspektywy postrzegania jakości życia Wykraczamy poza strefę minimum i uderzamy z ofertą inne niż wszystkie.

02

Relacje

TEXOM to globalna sieć relacji z naszymi kolegami z naszymi partnerami z naszymi społecznościami. Jesteśmy czymś więcej niż sumą naszych części, jesteśmy sumą naszych ludzi.

03

Zobowiązanie

Nasze wyniki mają znaczenie … ALE! – nasze działania określają, kim jesteśmy. Zobowiązujemy się do uczciwości w działaniu. Wspieranie interesów klientów, maksymalizacja korzyści zbiorowych i  projektowanie na całe życie, a nie na cykle życia.

04

Zaufanie

Zaufanie jest nierozerwalnie związane z tym, kim jesteśmy i nierozerwalnie związane z tym, jak pracujemy. Zależy nam na budowaniu, ochronie i pogłębianiu zaufania — z naszymi współpracownikami i klientami o społecznościami, które tworzymy.

NASZE

PROJEKTY

Dodaj tu swój tekst nagłówka